Tesislerimiz

Tesislerimiz

Alternate Text

İzmir Tesislerimiz

İzmir’in Cittaslow (Sakin Şehir) ünvanlı Seferihisar ilçesinde, modern ve teknolojik alt yapısı ile sektörün önde gelen örnek işletmesi ile hizmet vermekteyiz. Tesisimizde; 30.000 m2 kapalı alanda meyve, sebze, narenciye işleme paketleme makinelerimizin yanı sıra atmosferli soğuk hava odaları, ön soğutma odaları ve diğer soğuk hava depolarını barındırmaktadır. BRC, IFS, ISO belgeleri ve TSE Covid19 Güvenli Üretim Sertifikası almaya hak kazanan tesisimiz, koşulsuz hijyen, covid19 önlemleri ve gıda yönetmeliklerine tam uygunluk ile meyve sebze işlemesinde bölgenin ve sektörün lideri konumundadır.

Alternate Text

Manisa Tesislerimiz

Manisa Alaşehir'de modern ve teknolojik alt yapıya sahip 24.000 m2 ISO 22000:2005, IFS ve BRC sertifikalı full otomatik meyve sebze işleme, paketleme, stoklama ve atmosferli soğuk hava depo tesislerimiz yer almaktadır.

Alternate Text
Alternate Text

Antalya Tesislerimiz

Antalya Kumluca'da 12.000 m2 sebze işleme, paketleme ve stoklama tesislerimiz yer almaktadır. Antalya Ovaköy'de ise 1.200 dönüm full otomatik seralarımız ve 10.000 m2 sebze işleme tesisimiz yer almaktadır. Ayrıca Antalya Merkez'de 534, 535 ve 536 nolu hallerimiz yer almaktadır.

Alternate Text

Mersin Tesislerimiz

Mersin'de modern ve teknolojik alt yapıya sahip 40.000 m2 Ful Otomatik Meyve Sebze İşleme, Paketleme, Stoklama ve atmosferli soğuk hava depoları, ön soğutma ve şoklama odalarından oluşan tesislerimiz yer almaktadır. Ayrıca, Adana bölgesinde yeni aldığımız 265 Dönüm Narenciye bahçemizde Limon, Portakal ve Mandalina çeşitlerinin üretimini yaparak, bölgede faaliyet gösteren çiftçilerimize de yetiştiricilik konularında ücretsiz destek olmaya devam ediyoruz.

Alternate Text
Alternate Text

Silifke Tesislerimiz

Mersin Silifke’de 250 dönüm topraksız çilek seramız, 100 dönüm muz seramız ve 15.000 m2 Meyve Sebze İşleme, Paketleme, Stoklama, IQF (Dondurulmuş Gıda) ve atmosferli soğuk hava depoları, ön soğutma ve şoklama odalarından oluşan tesislerimiz yer almaktadır. Ayrıca 2021 yılı içerisinde 250 dönüm kivi ve 15 dönüm blueberry dikimi yapılarak bölgemizdeki iş gücünün gelişmesine katkı sağladık. Yeni alımı yapılan 600 Dönüm arazimiz üzerinde hurma ve nektarin ekimi için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Bölgemizde yaptığımız AR-Ge çalışmaları ve çiftçi eğitimleri ile bölgemizin ve ülkemizin ekonomisine değer katmaya özen gösteriyoruz.

Alternate Text

Isparta Tesislerimiz

Şirketimiz bünyesine 2019 yılında katılan Senirkent depolarımız, elma tasnif, işleme ve depolama konularında hizmet vermektedir. 5.000 m2 üzerinde kapalı alanda son derece modern soğuk hava tesislerinde bölgenin önemli elma işleme ve depolama tesisi olarak hizmet vermektedir.

Alternate Text
Alternate Text

Denizli Tesislerimiz

Denizli Buldan'da 5.000 m2 soğuk hava tesisimiz yer almaktadır.

Alternate Text

İstanbul Tesislerimiz

İstanbul'da Bayrampaşa halinde 176, 512 ve 513 nolu hallerimiz yer almaktadır. Kadıköy halde ise 1036 nolu halimiz yer almaktadır.

Alternate Text
Alternate Text

Samsun Tesislerimiz

Şirketimiz lojistik filosunun üssü olan Samsun tesislerimiz, frigo dorselerimiz ve çekicilerimizin kademesi ve dorselerimizin park olanı olarak çalışmaktadır. Samsun limanına yakınlığı ile ihracatta stratejik bir konuma sahip olan tesisimizde filomuz bakım, onarım ve destek hizmetlerini vermektedir