Kurumsal Politikalarımız

Alternate Text
ANA SAYFA   /   KURUMSAL   /   KURUMSAL POLİTİKALARIMIZ
Dürüstlük, etik ve ahlaki değerlere sahip çıkmak, kaliteli iş hayatının ve başarının sırrıdır.


Uçak Kardeşler

Uçak Kardeşler olarak, hayatımızın her noktasında olduğu gibi işimizde de kaliteli performans sağlamak, dürüst, etik ve ahlaki değerlere sahip olmak ana prensiplerimizden biri oldu.

Bu prensipler doğrultusunda, 3000’den fazla personelimizin her birini aynı zamanda çözüm ortağımız yaptık. Bununla birlikte çözüm ortaklarımızın, gelişip büyümemize, ürün kalitemizin sağlanmasına ve hijyen koşullarımızın oluşmasına doğrudan katkıları olması için şirket içi ve dışı eğitimler düzenledik ve bu sayede tüm çalışanlarımızın teknik gelişimlerini sağladık.

Diğer yandan iş güvenliği ve sağlığı için tüm ayrıntılara dikkat ederek, gerekli önlemleri aldık. Kaliteli Performans Sağlama yaklaşımımız ile personelimizin motivasyonunu sürekli yüksek tuttuk ve çalışanlarımız arasında ayrım yapmaksızın performanslarını değerlendirdik. Performansları üst düzeyde olan çözüm ortaklarımızı ödüllendirerek, onlara eşit koşullar sağladık ve aralarında yaratıcılığa dayalı bir ilişki şekli oluşturduk.

DALINDAN DÜNYAYA - EKOLOJİ POLİTİKALARIMIZ
Uçak Kardeşler, ürünlerin topraktan doğduğunu, doğanın mucizevi tabiatında olgunlaştığını ve özenli eller sayesinde nesilden nesile aktarılacağını bildiği için faaliyetlerinin her anında çevre politikasını ana kültürü olarak benimsemektedir.

“Bu kültürü en iyi şekilde aktarabilmek için çevreye, insana ve hayvan sağlığına zarar vermeyen tarımsal üretim yapan Uçak Kardeşler, doğal kaynakları korur ve onlara sahip çıkar.”

En önemlisi ise; ürünlerin üretimi boyunca tarımda izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik koşullarını ön planda tutarak, gıdaların güvenliğini sağlar.

Alternate Text
KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 22000:2005
ISO 9001:2008
UNI EN ISO 22000:2005
İyi Tarım Uygulamaları
GLOBAL G.A.P.
Entegre ve Kontrollü Ürün Sertifikası
Ticari Kalite Denetim Yeterlilik Sertifikası

ÖDÜLLERİMİZ

Uçak Kardeşler, nitelikli, özgün, sağlam ve güvenilir marka anlayışının sonucunda 2010, 2011, 2012 yıllarının Ege İhracatçı Birlikleri tarafından Yaş Meyve ve Sebze İhracat Birincisi unvanını kazanmıştır. Ayrıca 2013 ve 2014 yılında Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından, yılın Üçüncü büyük Türkiye İhracatçılar Rekortmeni seçilmiştir.

Önceliğimiz kalite...